Gönenç Mobilya

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Türkiye’ye sorunsuz montaj ve teslimat hizmeti sunabilmenin hazırlığında olan Gönenç Mobilya ürünlerin sizlere sorunsuz ve hızlı ulaşmasını sağlıyor.

Müşteri Memnuniyeti

Kuruluş tarihimizden bu yana şubelerimizde müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmeti İnternet mağazamızda da asla taviz vermeden sürdürüyoruz.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Tecrübeli kadromuzla sipariş, teslimat ve montaj sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunları müşterilerimizi mağdur etmeden hızlıca çözebilecek bilgi ve hazırlığa sahibiz.